Культурний і освітній центр

Будинок Нюрнберга засновано на партнерстві між німецьким містом Нюрнберг та українським містом Харків.
Це німецько-український культурно-просвітницький центр у Харкові з центром вивчення мови, акредитованим Інститутом Гете, водночас це місце зустрічі всіх харків'ян, зацікавлених у Німеччині.
Заклад існує з 1995 року.

Ви хочете вивчати німецьку мову цікавим, ефективним та динамічним способом, успішно спілкуватися та складати іспити?
Уроки проводять досвідчені викладачі, використовуючи сучасні комунікативні методи, автентичні навчальні матеріали та ресурси.
Будинок Нюрнберга дотримується всіх розпоряджень
Міністерства охорони здоров’я і проводить всі заходи
з дотриманням особливих правил гігієни.

Довідки за телефоном:
+ 380 68 470 77 06

Мистецтво і зустрічі

Як і було заплановано, в листопаді відбудеться презентація аудіо книги віршів Бертольта Брехта. Для книги було відібрано 15 віршів, які переклав на українську мову відомий український письменник, поет, музикант та перекладач Сергій Жадан.

Він присвятив цю аудіо книгу видатній людині, нашому великому другу та багаторічному керівнику Будинку Нюрнберга, який пішов з життя в минулому році, Мозговому Анатолію Івановичу.

Вірші мовою оригіналу читатиме пан Томас Вітте, актор та режисер Гостнер театра(Gostner Hoftheater in Nürnberg) в місті-побратимі  Нюрнберг. Давній друг України, який неодноразово приймав участь в німецько-українських проєктах

Презентація відбудеться 12.11.2020 о 18.00 в приміщенні Медіагруппи «Накипєло» з урахуванням усіх санітарних норм, яких вимагає від нас карантин. Участь за запрошеннями.

Присутніх привітає Генеральний Консул Федеративної Республіки Німеччини в Донецьку, тимчасовий офіс в Дніпрі Пан Штефан Кайль.

Серед гостей в Zoom присутня пані Антье Рємпе, керівник спілки побратимства Харків- Нюрнберг, великий друг Харкова та України.