Культурний і освітній центр

Будинок Нюрнберга засновано на партнерстві між німецьким містом Нюрнберг та українським містом Харків.
Це німецько-український культурно-просвітницький центр у Харкові з центром вивчення мови, акредитованим Інститутом Гете, водночас це місце зустрічі всіх харків'ян, зацікавлених у Німеччині.
Заклад існує з 1995 року.

Ви хочете вивчати німецьку мову цікавим, ефективним та динамічним способом, успішно спілкуватися та складати іспити?
Уроки проводять досвідчені викладачі, використовуючи сучасні комунікативні методи, автентичні навчальні матеріали та ресурси.
Будинок Нюрнберга дотримується всіх розпоряджень
Міністерства охорони здоров’я і проводить всі заходи
з дотриманням особливих правил гігієни.

Довідки за телефоном:
+ 380 68 470 77 06

Мистецтво і зустрічі

Сьогодні день пам'яті Мозгового Анатолія Івановича, який пішов з життя рік тому 20 грудня. Багаторічний керівник нашого Культурно-Просвітнього Центру "Будинок Нюрнберга" був непересічною особистістю, порядною людину та гарним другом.

Ми відкриваємо зимовий сезон і пропонуємо цифрове Різдво для тих, хто цікавиться німецькомовною культурою. Ми будемо спілкуватись  про різдвяну культуру в цифровому форматі. Вас чекає різдвяна вікторина, а також чудові рецепти глінтвейну та печива. Давайте будемо спілкуватись та порівнювати.

12 грудня 2020 р. (Субота) ми зустрінемось о 16:00 на цифрове Різдво (до зустрічі в Zoom).

Посилання на гугл-реєстрацію на субботу 12.11

21.11.2020 в «Будинку Нюрнберга» відбулась цікава подія, яка визвала жваві дискусії серед учасників та гостей «Німецького клубу». На нашій Zoom-конференції ми опікувались питаннями пов’язаними з  проблемами культури та мистецтва по всьому світові під час пандемії. Серед гостей ми мали можливість вітати наших давніх друзів пані Антьє Ремпе та пана Андре Вінкеля, які  обговорювали з нами задану тему.

Для тих, хто не мав можливості прийняти участь в засіданні нашого мовного клубу, ми надамо інформацію, над якою Ви зможете попрацювати самостійно.

Шановні друзі Будинку Нюрнберга!

1-го серпня із 11.00 до 13.30 відбудеться засідання Німецького клуба на тему «Німеччина та міграція».

Запрошуємо учасників із рівнем володіння німецькою мовою від В2. Кількість присутніх обмежена. Прохання зареєструватися за посиланням.