Культурний і освітній центр

Будинок Нюрнберга засновано на партнерстві між німецьким містом Нюрнберг та українським містом Харків.
Це німецько-український культурно-просвітницький центр у Харкові з центром вивчення мови, акредитованим Інститутом Гете, водночас це місце зустрічі всіх харків'ян, зацікавлених у Німеччині.
Заклад існує з 1995 року.

Ви хочете вивчати німецьку мову цікавим, ефективним та динамічним способом, успішно спілкуватися та складати іспити?
Уроки проводять досвідчені викладачі, використовуючи сучасні комунікативні методи, автентичні навчальні матеріали та ресурси.
Будинок Нюрнберга дотримується всіх розпоряджень
Міністерства охорони здоров’я і проводить всі заходи
з дотриманням особливих правил гігієни.

Довідки за телефоном:
+ 380 68 470 77 06

Учням та студентам

Ви цікавитесь німецькою мовою і Німеччиною? Знання німецької важливі для Вашої кар’єри? Ви хочете вивчати німецьку мову системно, цікаво та ефективно? Ви хочете скласти іспит Ґете-Інституту і отримати сертифікат, що визнається у всьому світі?

Тоді звертайтеся до нас!

За допомогою вступного тестування та усної співбесіди ми визначимо Ваш рівень володіння мовою і виберемо разом з Вами курс, що підійде саме Вам. Тестування безкоштовне і проводиться щопонеділка, щосереди та щоп’ятниці з 12.00 до 15.00 в Будинку Нюрнберга.

Попереднє тестування можна здійснити також за допомогою онлайн-тесту Ґете-Інституту.

Слухачі наших курсів отримують знижку 15% для складання іспитів Ґете-Інституту. Окрім того, іспити на отримання сертифікатів рівня В1 т В2 можна скласти в Харкові. Екзаменаційний Центр при Будинку Нюрнберга проводить також іспити Ґете-Інституту на рівні А1, А2 та В1 для молоді.

Літній семестр 2020 року розпочинається 20.01.2020 та триває до 30.06.2020. Пропозиція охоплює 22 курси рівнів А1 – С1, де проводяться заняття двічі на тиждень по 2 години (разом 90 години) та 2 курси на рівні А1 із заняттями тричі на тиждень по 2 години (разом 110 годин). У липні пропонується інтенсивний курс на рівні B1.2.

Зимовий семестр розпочинається 1 вересня 2020 р. і триває до 31 січня 2021 року.

Маєте ще запитання?

Ми залюбки надамо додаткову інформацію та дамо відповіді на Ваші запитання особисто, за телефоном або електронною поштою.

Тел.: + 38 057 7063413, Mob. +380 68 470 77

E-mail:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Адреса: вул. Чернишевська, 15.

До навчання на мовних курсах запрошуємо всіх зацікавлених, які досягли 14-річного віку.