Культурний і освітній центр

Будинок Нюрнберга засновано на партнерстві між німецьким містом Нюрнберг та українським містом Харків.
Це німецько-український культурно-просвітницький центр у Харкові з центром вивчення мови, акредитованим Інститутом Гете, водночас це місце зустрічі всіх харків'ян, зацікавлених у Німеччині.
Заклад існує з 1995 року.

Ви хочете вивчати німецьку мову цікавим, ефективним та динамічним способом, успішно спілкуватися та складати іспити?
Уроки проводять досвідчені викладачі, використовуючи сучасні комунікативні методи, автентичні навчальні матеріали та ресурси.
Будинок Нюрнберга дотримується всіх розпоряджень
Міністерства охорони здоров’я і проводить всі заходи
з дотриманням особливих правил гігієни.

Довідки за телефоном:
+ 380 68 470 77 06

Мистецтво і зустрічі

Сім'я, діти — це сенс мого життя. Найчудовіші моменти пов'язані саме з ними. Тому один з моїх  улюблених жанрів — це дитячий портрет. Народний хореографічний ансамбль танцю "Радість", в якому 12 років займалися мої діти, активно виступав на різних майданчиках міста, в тому числі і в театрах. Це середовище —  численні репетиції, підготовка костюмів, сцена, передконцертна метушня закулісся — зачарували мене назавжди. Пам'ять про це зберігається на моїх фотографіях. Надалі любов до сцени трансформувалася в інтерес до театральної фотографії, якій зараз я приділяю значну частину своєї творчості.

Театральна зйомка  для мене кожного разу — це іспит на міцність, професіоналізм. Цей жанр дуже важкий технічно та емоційно. Шукаю тут себе, щось нове, бо маю розвиватися. Театр подарував мені знайомства з надзвичайними людьми, які так віддані службі у ньому.  Я щаслива в цьому оточенні, воно окрилює та надихає. Дуже вдячна їм за підтримку і віру в мене.

Освоюю новий для себе жанр — вуличну фотографію. Головною тут є людина, вона для мене найцікавіша. Вулична фотографія відображає все як є, без спотворень, концентрується на єдиній людській емоції, спійманій у вирішальний, живий момент. Звичайно ж, цей жанр передбачає зйомку людей без їхньої згоди, що для мене дуже складно здолати. Сподіваюся, що з часом досвід і велике прагнення рости в цьому напрямку матимуть свої плоди!

— Ірина Деркач

Деркач Ірина Вікторівна -  Фотограф

Член ГО «Харківський фотоклуб» з 2011р.

Член НСТДУ з 2019р.

Член ГО "Харківський фотоклуб". У клубі займаюся організацією та підготовкою виставок. Нині працюю в колисці культури і мистецтва Харківському художньому музеї, де черпаю натхнення і нові знання. Там фотографую відкриття виставок, експозиції, експонати, нові надходження до колекцій, творчі зустрічі з художниками, процес реставрації картин і просто життя музею. Завдяки професії на моєму життєвому шляху зустрічаються цікаві творчі люди, що стали і друзями і наставниками.