Культурний і освітній центр

Будинок Нюрнберга засновано на партнерстві між німецьким містом Нюрнберг та українським містом Харків.
Це німецько-український культурно-просвітницький центр у Харкові з центром вивчення мови, акредитованим Інститутом Гете, водночас це місце зустрічі всіх харків'ян, зацікавлених у Німеччині.
Заклад існує з 1995 року.

Ви хочете вивчати німецьку мову цікавим, ефективним та динамічним способом, успішно спілкуватися та складати іспити?
Уроки проводять досвідчені викладачі, використовуючи сучасні комунікативні методи, автентичні навчальні матеріали та ресурси.
Будинок Нюрнберга дотримується всіх розпоряджень
Міністерства охорони здоров’я і проводить всі заходи
з дотриманням особливих правил гігієни.

Довідки за телефоном:
+ 380 68 470 77 06

Мистецтво і зустрічі

Нова виставка народного живопису присвячена петриківському розпису — об'єктові нематеріальної культурної спадщини людства ЮНЕСКО. Особливу цінність цього виду розпису підтвердило 600 експертів з 95 країн світу.

Вдруге в умовах карантину в Будинку Нюрнберга проходить виставка живопису. Автор ніжних акварельних робіт — Дар'я Хрісанфова, старша викладачка Академії Дизайну та Мистецтв та організаторка Харківського арт-простору HudPromLoft. Легкі квіткові мотиви лежать в основі кожної роботи, яку супроводжує ідейний підпис з хокку.

Авторська ексурсія виставкою відбудетьтся в прямому ефірі на нашій сторінці в Instagram 29 грудня о 14:00! Запрошуємо Вас насолодитись мистецтвом в онлайн-форматі!

Сьогодні  відкриття виставки в Будинку Нюрнберга, присвяченої знову ж таки Будинку Нюрнберга.

В ці дні нам виповнюється 25 років.  Багато це, чи мало? Якщо дивитись з точки зору, що ми маємо надію функціонувати і надалі, то це мало, але з огляду на кількість наших учнів і різноманітніших івентів, які відбувались в наших стінах, відносно багато.

1-го жовтня 2020 року в Харківському художньому музеї була відкрита виставка робіт сучасних харківських художників «Albrecht Dürer: Paraphrasen/Альбрехт Дюрер: парафрази», присвячена 30-річчю побратимства між Харковом та Нюрнбергом та 25-річчю заснування Будинку Нюрнберга.