Культурний і освітній центр

Будинок Нюрнберга засновано на партнерстві між німецьким містом Нюрнберг та українським містом Харків.
Це німецько-український культурно-просвітницький центр у Харкові з центром вивчення мови, акредитованим Інститутом Гете, водночас це місце зустрічі всіх харків'ян, зацікавлених у Німеччині.
Заклад існує з 1995 року.

Ви хочете вивчати німецьку мову цікавим, ефективним та динамічним способом, успішно спілкуватися та складати іспити?
Уроки проводять досвідчені викладачі, використовуючи сучасні комунікативні методи, автентичні навчальні матеріали та ресурси.
Будинок Нюрнберга дотримується всіх розпоряджень
Міністерства охорони здоров’я і проводить всі заходи
з дотриманням особливих правил гігієни.

Довідки за телефоном:
+ 380 68 470 77 06

Мистецтво і зустрічі

Вперше в Будинку Нюрнберга виставляється Мітя Фєнєчкин —  тридцятитрьохрічний митець, дизайнер, ілюстратор, автор арт-буків та обкладинок музичних альбомів. З 2018 року він займає керівну  посаду в одеської студії IT-компанії “Plarium”, де займається розробкою захоплюючих онлайн-ігор.

Чому так складно відкласти телефон і лягти спати вчасно? Чи підслуховує Інстаграм наші розмови? Як очистити пошту від нав'язливого спаму? Як відрізнити факти про коронавірус від фейковий новин і жити вільніше?

Відповіді на ці та багато інших питань шукайте на виставці DATA CTRL CENTRE, присвяченій захисту особистих даних і медіаграмотності.

Сім'я, діти — це сенс мого життя. Найчудовіші моменти пов'язані саме з ними. Тому один з моїх  улюблених жанрів — це дитячий портрет. Народний хореографічний ансамбль танцю "Радість", в якому 12 років займалися мої діти, активно виступав на різних майданчиках міста, в тому числі і в театрах. Це середовище —  численні репетиції, підготовка костюмів, сцена, передконцертна метушня закулісся — зачарували мене назавжди. Пам'ять про це зберігається на моїх фотографіях. Надалі любов до сцени трансформувалася в інтерес до театральної фотографії, якій зараз я приділяю значну частину своєї творчості.

Нова виставка народного живопису присвячена петриківському розпису — об'єктові нематеріальної культурної спадщини людства ЮНЕСКО. Особливу цінність цього виду розпису підтвердило 600 експертів з 95 країн світу.